O Nas

Razem Lepiej

Nasza firma zaistniała na Polskim rynku już w latach dziewięćdziesiątych. Od lat skrupulatnie kierując się ideą zakorzenioną przez założyciela firmy, która głosi iż rzetelnym działaniem i zapewnieniem wysokiej jakości produktów jesteśmy w stanie zadowolić każdego klienta.

kontakt

Duch współpracy

Korzenie właściciela P.G. Ali Baba sięgają aż górom Ebal i Gerizim pomiędzy którymi mieści się jedno z największych palestyńskich miast – Nablus. Cząstka miasta tętniącego kolorami, zapachami i dźwiękami, na zawsze wpisała się w historię firmy, wzbogacając ją o tradycyjne smaki kultury arabskiej. Orientalne smaki w połączeniu z doświadczeniem, odpowiedniej analizie rynku oraz wymaganiom i cennym sugestią naszych klientów, pozwoliły na zdobycie pozycji lidera w produkcji kebabu w kraju.

Dla naszych klientów

W zakładzie produkcyjnym wdrożony jest system zarządzania bezpieczeństwem żywności – HACCP, który dzięki rygorystycznym wymaganiom higienicznym jak i produkcyjnym, zapewnia bezpieczeństwo wytwarzanych przez nas wyrobów mięsnych. Posiadamy nowoczesne wyposażenie i zintegrowany system chłodniczy; mroźnię szokową oraz składową, co daję nam gwarancję do zapewnienia odpowiednich warunków by produkty były świeże i najwyższej jakości.

Porozmawiajmy!

Kontakt